O nás

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející spolehlivá rodinná společnost, která poskytuje komplexní služby související především  s dovozem a odtahem vozidel.


S námi se nemusíte bát žádné problému, máme pro Vás řešení pro každou situaci.


CHCETE SI POŘÍDIT VŮZ ZE ZAHRANIČÍ?

Bojíte se, že nebudete prodejci v cizím jazyce rozumět? Nejste si jisti, v jakém stavu vůz opravdu je? Máte obavy, že nebudete vědět jakým způsobem vůz do ČR dovézt a následně jej přihlásit?       


Jako jedni z mála Vám při koupi vozu ze zahraničí domluvíme s prodávajícím osobní prohlídku vozidla,  vůz zkontrolujeme pomocí diagnostického přístroje a změříme tloušťku laku (tím dokážeme určit, zda byl vůz v minulosti bouraný), zkontrolujeme kupní smlouvu, vůz dovezeme a následně zajistíme dovozovou STK a úkony spojené s přihlášením vozidla na české  SPZ. Váš vůz je samozřejmě po celou dobu převozu pojištěn jako náklad do hodnoty 1 mil. MÁTE NEPOJÍZDNÉ VOZIDLO?

Nechalo Vás ve štychu? Potřebujete odtah? Porouchalo se Vám auto na výletě nebo na služební cestě mimo ČR?

Zavolejte nám! Zajišťujeme spolehlivý odtah při nehodách i poruchách nonstop po celé EU. Dovezeme Vás i Váš vůz do zvoleného místa opravy, nebo na jiné místo, které si sami zvolíte. Oprava vozu v zahraničí je obvykle finančně náročná a ve většině případů se vyplatí odtah a následná oprava v ČR. Jako jedna z mála společností si neúčtujeme navíc naložení a složení vozidla ani jiné skryté poplatky. Váš vůz je samozřejmě po celou dobu převozu pojištěn jako náklad do hodnoty 1 mil.


POTŘEBUJETE PO DOBU OPRAVY NÁHRADNÍ VOZIDLO? 

Musíte se dopravit do práce? Slíbili jste výlet rodině a Váš vůz stále není pojízdný?

Nevadí, po domluvě jsme schopni Vám zapůjčit náhradní vůz připravený na každodenní běžný provoz. Vozy k zapůjčení jsou pravidelně servisované, udržované s platnou STK a havarijním pojištěním.


SERVIS, OPRAVA A DIAGNOSTIKA VOZU

Vypovědělo Vaše vozidlo službu? Potřebujete zjistit jaká je na voze závada, nebo jej rovnou opravit? Potřebuje Váš vůz pravidelnou péči a servis jako je výměna olejů a podobně?

V rámci komplexnosti Vám nabízíme servis i opravu vozu. Kromě klasických a standardních oprav vozů umíme prověřit pomocí diagnostického zařízení všechny digitálně pracující řídící jednotky u vozidel všech značek. U novějších automobilů je 90% závad zaznamenáváno do paměti řídících jednotek vozidla. Díky použití diagnostiky jsme schopni brzy přijít na to, v čem je na voze chyba a opravit jej.

Kromě zjišťování závad a oprav také provádíme standardně na vozech pravidelný servis, který mnoho majitelů vozidel opomíjí. Základní servis obsahuje jak výměnu olejů a filtrů, tak i výměnu brzdové kapaliny, brzdových destiček a podobně. Veškeré úkony s klientem domlouváme vždy před provedením  tak, aby byl přesně seznámen jak s cenou dílů, tak i s cenou práce a orientační dobou opravy.


STK, EMISE A EVIDENČNÍ PROHLÍDKY

Potřebujete na voze udělat technickou pravidelnou kontrolu a nemáte čas? Máte nový vůz a musíte udělat evidenční prohlídku k přihlášení vozidla? Máte vůz dovezený ze zahraničí a potřebujete dovozovou technickou prohlídku a další?

Nemusíte se vůbec o nic starat. Vůz objednáme na prohlídku, vyzvedneme přímo u Vás, dovezeme na kontrolu, dodáme veškeré podklady k tomu potřebné a po provedení  Vám vůz zase zpět dovezeme. V případě potřeby Vám na základě plné moci vůz na dopravním inspektorátu přihlásíme. Prohlídky a kontroly zajistíme u osobních automobilů a také u přívěsů, návěsů a vozidel s alternativním pohonem LPG a CNG.


PRÁVNÍ SLUŽBY A ŘEŠENÍ POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ

Nevíte si rady s kupní smlouvou? Potřebujete přihlásit vůz dovezený ze zahraničí? Nepřehlásil na sebe váš starý vůz nový majitel a chodí Vám pokuty? Stala se Vám dopravní nehoda a nemáte čas na jednání s pojišťovnami ohledně pojistného plnění?

Součástí našich služeb je zajištění právních a administrativních úkonů, které souvisejí s prodejem, koupí, přihlášením i odhlášením vozidla a také s dovozem i vývozem vozu ze zahraničí. Zajistíme Vám a připravíme kupní smlouvy, eventuálně zkontrolujeme Vaše stávající. Dále zajistíme přihlášení, nebo odhlášení vozidla, prověříme původ vozidla a zjistíme, zda není v registru odcizených vozů. V případě nepřepsání vozu na nového majitele v centrálním registru vozidel zajistíme řádný přepis vozu. 

Pokud se stanete účastníkem dopravní nehody, zajistíme za Vás podklady pro pojišťovnu a na základě plné moci vyřešíme celou pojistnou událost bez zbytečných odkladů. V případě, že nebudete s plněním od pojišťovny spokojeni, vyřídíme za Vás reklamaci a pokusíme se vyjednat plnění, které odpovídá skutečné vzniklé škodě.